Партнери

Підприємства, що входять до нашої корпорації:

Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл»

ТОВ «Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл»» (скорочено Хмельницька кондитерська фабрика, ТОВ ХКФ «Кондфіл») — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва кондитерських виробів, у теперішній час переважно цукерок. Розташоване у місті Хмельницькому.

У 1990-х роках відбулися зміни у формі власності підприємства, викликані переходом на ринкові форми функціонування. Попри економічні негаразди, кондитерська фабрика в Хмельницькому навіть у 1990-ті намагалася нарощувати обсяги виробництва. Так, у 1996 році було вироблено 6736 тонн кондвиробів, у 1997 вже 8014 тон, а 1998-го — 8304 тони, 1999-го — 9528 тон, 2000-го — 10832 тони. Потому темпи виробництва коливалися: 10505 тон (2001), 7123 тони (2002), 6400 тон (2003), 7816 тон (2004), 7232 тон (2005) кондвиробів.

У теперішній час (кін. 2000-х років) ЗАТ ХКФ «Кондфіл» є закритим акціонерним товариством, яке працює стабільно і з прибутком; це міцна команда спеціалістів, що постійно підвищує свій технічний і професійний рівень. За останній час наряду з обладнанням минулого покоління на Хмельницькій кондитерській встановлено сучасні лінії, зокрема: лінії з виготовлення шоколадної глазурі, автоматизована лінія з випуску шоколадних цукерок з начинкою типу «Стріла», вафельних цукерок та печива; оновлюється і вдосконалюється обладнання, встановлено декілька горизонтально-пакувальних машин типу “FLOWPAC”; реконструйовано із заміною обладнання відділення обсмажування горіхів, створено окреме відділення виробництва збивних сортів цукерок, дільницю виготовлення корексів, проведено реконструкцію асортиментного цеху з метою розширення технологічних можливостей, реконструйовано та вдосконалено лінію з випуску карамелі. Також створено власний автомобільний парк, який повністю задовольняє потреби виробництва і надає послуги населенню.

Дочірнє підприємство “Агрофірма Луга-Нова” ПП “Універсам”

Дочірнє підприємство «АФ Луга-Нова» вирощує різні види зернових та технічних культур. Загальна площа земель, що використовуються для виробництва становить 7786,12 кадастрових гектарів. Ці землі розташовуються у трьох районах Волині: Іваничівському, Локачинському та Володимир-Волинському. Підприємство створило шість відділень для безпосереднього та ефективного догляду за сільськогосподарськими культурами, які вирощує: Мишівське, Грядівське, Заболотцівське, Риковичівське, Жашковичівське та Микуличівське відділення).

Підприємство має в своєму активі 27 вантажних, 8 легкових автомобілів, 23 трактори, 6 зернових, 3 бурякозбиральних та 1 кукурудзяний комбайни, а також різноманітний додатковий сільськогосподарський інвентар (плуги, культиватори, сівалки та дискові борони).

Приватне Підприємство ТД «ЄВРОПАЦУКОР»

Іваничівський цукровий завод розпочав свою діяльність у 1956 році. На той час виробнича потужність заводу становила 1500 тонн буряків на добу.

У 1975 році була проведена реконструкція зі збільшення продуктивності підприємства до 3000 тонн буряків на добу.

У 1984 році запустили в експлуатацію жомосушильне відділення для виробництва сухого та гранульованого жому.

В 1986 році було проведено реконструкцію мийного відділення. В 1990-1992 роках реконструйовано станції фільтрації соків.

В даний час підприємство переробляє в середньому 200-250 тисяч тонн буряків за сезон.

У 2006 році було перероблено рекордну кількість сировини – 330 тисяч тонн.

Середньодобова продуктивність виробництва цукру становить 350-400 тонн. Виробництво сухого жму – до 70 тонн в добу.

Кількість працівників: в ремонтний період – понад 400 чоловік, у виробничий сезон – понад 1000 чоловік.

В сезон виробництва 2007 року було перероблено 220 тисяч тонн буряків та вироблено 23 тисячі тонн цукру, патоки – 10 тисяч 800 тонн, сухого жому – 630 тисяч тонн, сирого жому – 154 тисячі тонн.

Комбікормовий завод ПП «ТРУДІВНИК»

Комбікормовий завод був заснований у 1969 році. На території розміщені склади для зберігання зернових культур. Загальна ємність складів становить 18 тисяч тонн.

Для забезпечення прийомки і просушки зерна на заводі працюють два сушильних агрегати: КЗС-20 та М-839.

Продуктивність заводу з прийомки та просушки зерна становить 250 тонн в зміну. Під час жнив завод працює у дві зміни.

Крім того, завод виготовляє комбікорм для великої рогатої худоби і свиней. Продуктивність виготовлення комбікормів за зміну становить 100-150 тонн.

У 2004 році була встановлена лінія з виготовлення комбікормів з білково-вітамінними добавками (БВД). Продуктивність виготовлення комбікормів з БВД в зміну становить 25-30 тонн.

Середня облікова чисельність працівників заводу – 30 чоловік, а під час прийомки зерна – понад 50.

ДП АФ «Луга-Нова» Племінний репродуктор

ДП АФ «Луга-Нова» Племінний репродуктор в селі П’ятикори створено на базі КСГП «Мир». Було придбано приміщення даного господарства. За ці роки реконструйовано і здано в експлуатацію 8 виробничих приміщень.

Розведенням племінних кнурів і свиноматок агро-фірма займається впродовж 3 років. Робота проводиться на науковій основі. Поголів’я належить до породи Ландрас, яка виведена у Данії

Основні характеристики породи: витягнутий тулуб, добрий плаский окіст, відмінні м’ясні якості.

Племінних тварин для розведення поголів’я було придбано … свиноматок датської селекції в ТзОВ «Агро компанія» Запорізької області, кнурів французької селекції в СПП «Дністро-гібрид» Одеської області. У 2006 році придбано кнурів в СВАТ «Калита» Київської області. У господарстві на сьогодні використовують 7 ліній кнурів та 8 родин свиноматок.

Агро-фірма «Луга-Нова» має можливість реалізовувати племінних високопродуктивних кнурів та свиноматок, а також молодняк промислової свинини.

Банківські партнери